CAN BONOMO 2. YARI FİNALDE YARIŞACAK!

Bugün Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilen kur’a sonrası Türkiye’nin yarıfinal grubu ve rakipleri belli oldu.

Çekilen kur’a sonucunda Türkiye; Sırbistan, Hollanda, Portekiz, Belarus, Malta, Ukrayna, Ermenistan, Bulgaristan, İsveç, Gürcistan, Estonya, Slovakya, Hırvatistan, Norveç, Litvanya ve Bosna & Hersek ile 2. yarı final grubunda yer aldı. Can Bonomo 24 Mayıs akşamı saat 22:00’de final vizesi almak için mücadele edecek.

 11 – 19 arası bir sıralamada sahne alacak

Can Bonomo çekilen kur’a sonucu 2.yarıfinale 11-19 arası bir sıralamada sahne alacak. Sıralama kur’ası Mart ayında çekilecek. İlk prova ve basın toplantısını 16 Mayıs Çarşamba günü öğleden sonra, ikinci ve son prova ve basın toplantısını ise 19 Mayıs akşam üstü gerçekleştirecek. Aynı tarihte ise tüm delegasyonların onuruna “Welcome Party” organize edilecek. Katılımcımıza Bakü’de yürekten başarılar diliyoruz.

(Kaynak: EBU/Ictimai TV)

(Foto: Vugar IBADOV)

Reklamlar

CAN BONOMO 2. YARI FİNALDE YARIŞACAK!” üzerine bir yorum

  1. Geçen yıla nazaran, düştüğümüz grup iyi. Hollanda, Almanya, Fransa, Bosna Hersek, Makedonya, Bulgaristan’dan genelde yüksek puanlar geliyor. Gürcistan, Ukrayna, İsveç ve Norveç’ten orta ölçekte olsa da çoğunlukla oy alıyoruz. 60 puanımız çantada keklik. Bu sayı bile Eurovision istatistiklerine göre bizi ilk on’a sokabilir; ama garantilemek için 10-15 puan daha gerekiyor.

    Beğen

Fikrinizi Lütfen Bizimle Paylaşın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s