OGAE TURKEY STOCKHOLM GÜNLÜĞÜ-2


Sıcacık bir bahar yaşayan Stockholm’den herkese merhaba. 
Eurovision heyecanıyla mevsim normallerinin uzerinde bir sıcaklıkta, keyifli bir cumartesi yaşayam Stockholm’e ayak bastığımızdan beri hiç oturmadık diyebilirim. 
Litvanya ve Avustralya’nın provalarını izlemek için ilk kez gittiğimiz Globen Arena, pek çok özel etkinliğe ev sahipliği yapmış görkemli bir yapı. Herşeyden öte, Eurovision tarihi olan böyle bir yerin havasını solumak bile heyecan verici. 
Eurovision dostlarıyla yapılan ayak üstü sohbetin de ardından istikametimiz San Marino temsilcisi Serhat’la yapacağımız buluşma için Eurovision’un resmi otellerinin birinin lobisi oldu. 


Aynı otelde konaklayan Finlandiya 2013 temsilcisi Krista ve bu yıl İrlanda adına yarışan Nicky Byrne ile yaptığımız kısa söyleşinin ardından Serhat, Olcayto Ahmet Tuğsuz, dansçılar ve tüm San Marino delegasyonu ile biraraya geldik, provalardaki son gelişmeler hakkında sohbet ettik. 


Bu akşam Stockholm’ün en görkemli köşelerinden birinde açılan EuroClub’ta, bu eğlence kendilerine özgülenen tüm OGAE üyeleri ile birlikte eğlenecek ve bu yılın kazanan şarkısına ilişkin tahminlerimizi şiddetli bir şekilde tartışmaya başlayacağız. 
Eurovision’un kalbinden, Stockholm’den bildirmeye devam edeceğiz. 

Hasan H. Yaşar 

Reklamlar

Fikrinizi Lütfen Bizimle Paylaşın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s